Witamy w sklepie snowboard.net.pl

Twój koszyk jest pusty

Skip to Main Content »

tel 61 821 67 55 lub 609 630 610 
Poznań ul.Słowiańska / os. Przyjaźni pawilon 132b I piętro

deska HEAD INSTINCT i.KERS 2019 NEW

deska HEAD INSTINCT i.KERS 2019 NEW

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 899,00 zł

Cena promocyjna: 1 599,00 zł

* Wymagane pola

Normalna cena: 1 899,00 zł

Cena promocyjna: 1 599,00 zł


Więcej widoków

 • deska HEAD INSTINCT i.KERS  2019 NEW
 • deska HEAD INSTINCT i.KERS  2019 NEW

Szczegóły

Deska snowboardowa Head INSTINCT i.KERS men model 2019 NEWS

 

  Model INSTINCT i.KERS to kierunkowa twintip owa deska all-mountain, którą jest wyjątkowo sprężysta i szybko reaguje na impulsy skrętne. Poza technologią KERS oraz konstrukcją Hybrid Camba DCT deska ta jest wyposażone w ściany boczne Framewall, które tłumią drgania, wzmacniają kontrolę oraz poprawiają oddawanie energii.
 • Bamboo Stringers - Ultra lekki rdzeń z topoli w połączeniu z bambusem zapewnia doskonałą wytrzymałość, sztywność oraz trwałość.
 • Basalt 40 - Włókna bazaltowe są silniejsze niż włókna szklane tej samej wagi. Oznacza to, że możemy budować snowboardy o lepszych właściwościach. Bazaltowe włókna nie są tak sztywne jak włókna węglowe - przez to deska jest bardziej wytrzymała!
 • Biaxial Control Jacket - pokrycie zapewniające doskonałą kontrolę.
 • Double Camba Torsion - ewolucja naszego klasycznego kształtu Camba. DCT to Camber pod wiązaniami i Flat między wiązaniami w połączeniu z wąską taliią, deska nabrała bardziej agresywnego wyglądu. Dzięki temu jest szybsza, zwinniejsza i lepiej spisuje się na skoczniach.
 • Framewall - dodatkową sztywność, amortyzacja i lepsza kontrola
 • KERS Technology (Kinetic Energy Recover System) - system odzyskiwania energii kinetycznej, przechwytuje energię wytwarzaną przez wibracje i kieruje ją z powrotem do Ciebie, co pomaga Ci przyśpieszyć pod koniec każdego zakrętu czy obrotu, jak również zwiększyć ollie
 • Sintered base - spiekany ślizg o dużej wytrzymałości i niebywałej zwrotności, bardzo dobrze absorbuje wosk oraz ma dużą gęstość molekularną, dzięki czemu jest bardzo trwały i łatwy w utrzymaniu
 • Twin Directional

 

Hybrid Camber..

Tego rodzaju profil może przybierać dwie postacie. Możemy mieć do czynienia z hybrydami, które mają rockera na środku deski i cambera pod wiązaniami lub odwrotnie czyli cambera na środku deski i rockera pod wiązaniami. Pierwsza opcja jest dużo częściej spotykana i różnych firmach jest różnie nazywana. Dla przykładu Burton tego rodzaju profil nazywa Flying V, Lib Tech nazywa to C2 Banana, a Nitro nazywa to Gullwing. Niezależnie od nazwy tego rodzaju profil nadaje desce wszechstronności. Rocker na środku deski daje poczucie luzu i sprawai że deska płynie w puchu, natomiast camber pod wiązaniami sprawia że deska lepiej trzyma krawędź, jest stabilniejsza i ma lepszego popa niż deska na typowym rockerze. Należy jednak pamiętać, że pop, trzymanie krawędzi i stabilność nie jest tak dobra jak w deskach na klasycznym camberze. Tego typu wygięcie deski sprawia, że będziemy mieli odczucia jakbyśmy jeździli na desce rockerowej przy częściowym zachowaniu zalet cambera.


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies), aby poprawić wygodę użytkowania strony. Dowiedz się więcej